Folkets Hus

Medlem siden: tor d. 12. mar


Kommende events

I gang

Yoga med Natalie 10:45 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 21. mar

Små stjerner (forældrebørnehave) 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Yoga med Fanny 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Slow-Jam folkedans musik 20:00 Folkets Hus - Sportsrummet

fre d. 22. mar

Bordtennis i Folkets Hus 19:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 24. mar

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Brunch i Folkets Café 10:00 Folkets Hus

man d. 25. mar

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

tir d. 26. mar

Tai Chi med Viggo 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Pop-up legestue for børn 15:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Vinjasa yoga med Pernille 17:45 Folkets Hus - Sportsrummet
Feministisk lige uger / LGBT selvforsvar ulige uger 19:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Free style drum jam med dans 22:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 27. mar

Yoga med Fanny 07:30 Folkets Hus - Sportsrummet
Yin yoga med Laura 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 28. mar

Små stjerner (forældrebørnehave) 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Yoga med Fanny 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Slow-Jam folkedans musik 20:00 Folkets Hus - Sportsrummet

fre d. 29. mar

Bordtennis i Folkets Hus 19:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 31. mar

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Brunch i Folkets Café 10:00 Folkets Hus

man d. 1. apr

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

tir d. 2. apr

Tai Chi med Viggo 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Pop-up legestue for børn 15:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Vinjasa yoga med Pernille 17:45 Folkets Hus - Sportsrummet
Feministisk lige uger / LGBT selvforsvar ulige uger 19:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Free style drum jam med dans 22:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 3. apr

Yoga med Fanny 07:30 Folkets Hus - Sportsrummet
Yin yoga med Laura 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 4. apr

Små stjerner (forældrebørnehave) 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Yoga med Fanny 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Slow-Jam folkedans musik 20:00 Folkets Hus - Sportsrummet

fre d. 5. apr

Bordtennis i Folkets Hus 19:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 7. apr

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Brunch i Folkets Café 10:00 Folkets Hus

man d. 8. apr

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

tir d. 9. apr

Tai Chi med Viggo 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Pop-up legestue for børn 15:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Vinjasa yoga med Pernille 17:45 Folkets Hus - Sportsrummet
Feministisk lige uger / LGBT selvforsvar ulige uger 19:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Free style drum jam med dans 22:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 10. apr

Yoga med Fanny 07:30 Folkets Hus - Sportsrummet
Yin yoga med Laura 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 11. apr

Små stjerner (forældrebørnehave) 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Yoga med Fanny 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Slow-Jam folkedans musik 20:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 14. apr

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Brunch i Folkets Café 10:00 Folkets Hus

man d. 15. apr

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

tir d. 16. apr

Tai Chi med Viggo 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Pop-up legestue for børn 15:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Vinjasa yoga med Pernille 17:45 Folkets Hus - Sportsrummet
Feministisk lige uger / LGBT selvforsvar ulige uger 19:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Free style drum jam med dans 22:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 17. apr

Yoga med Fanny 07:30 Folkets Hus - Sportsrummet
Yin yoga med Laura 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 18. apr

Små stjerner (forældrebørnehave) 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Yoga med Fanny 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Slow-Jam folkedans musik 20:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 21. apr

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Brunch i Folkets Café 10:00 Folkets Hus

man d. 22. apr

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

tir d. 23. apr

Tai Chi med Viggo 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Pop-up legestue for børn 15:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Vinjasa yoga med Pernille 17:45 Folkets Hus - Sportsrummet
Feministisk lige uger / LGBT selvforsvar ulige uger 19:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Free style drum jam med dans 22:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 24. apr

Yoga med Fanny 07:30 Folkets Hus - Sportsrummet
Yin yoga med Laura 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 25. apr

Små stjerner (forældrebørnehave) 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Yoga med Fanny 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Slow-Jam folkedans musik 20:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 28. apr

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Brunch i Folkets Café 10:00 Folkets Hus

man d. 29. apr

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

tir d. 30. apr

Tai Chi med Viggo 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Pop-up legestue for børn 15:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Vinjasa yoga med Pernille 17:45 Folkets Hus - Sportsrummet
Feministisk lige uger / LGBT selvforsvar ulige uger 19:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Free style drum jam med dans 22:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 1. maj

Yoga med Fanny 07:30 Folkets Hus - Sportsrummet
Yin yoga med Laura 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 2. maj

Små stjerner (forældrebørnehave) 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Yoga med Fanny 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Slow-Jam folkedans musik 20:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 5. maj

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Brunch i Folkets Café 10:00 Folkets Hus

man d. 6. maj

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

tir d. 7. maj

Tai Chi med Viggo 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Pop-up legestue for børn 15:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Vinjasa yoga med Pernille 17:45 Folkets Hus - Sportsrummet
Feministisk lige uger / LGBT selvforsvar ulige uger 19:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Free style drum jam med dans 22:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 8. maj

Yoga med Fanny 07:30 Folkets Hus - Sportsrummet
Yin yoga med Laura 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 9. maj

Små stjerner (forældrebørnehave) 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Yoga med Fanny 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Slow-Jam folkedans musik 20:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 12. maj

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Brunch i Folkets Café 10:00 Folkets Hus

man d. 13. maj

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

tir d. 14. maj

Tai Chi med Viggo 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Pop-up legestue for børn 15:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Vinjasa yoga med Pernille 17:45 Folkets Hus - Sportsrummet
Feministisk lige uger / LGBT selvforsvar ulige uger 19:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Free style drum jam med dans 22:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 15. maj

Yoga med Fanny 07:30 Folkets Hus - Sportsrummet
Yin yoga med Laura 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 16. maj

Små stjerner (forældrebørnehave) 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Yoga med Fanny 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Slow-Jam folkedans musik 20:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 19. maj

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Brunch i Folkets Café 10:00 Folkets Hus

man d. 20. maj

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

tir d. 21. maj

Tai Chi med Viggo 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Pop-up legestue for børn 15:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Vinjasa yoga med Pernille 17:45 Folkets Hus - Sportsrummet
Feministisk lige uger / LGBT selvforsvar ulige uger 19:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Free style drum jam med dans 22:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 22. maj

Yoga med Fanny 07:30 Folkets Hus - Sportsrummet
Yin yoga med Laura 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 23. maj

Små stjerner (forældrebørnehave) 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Slow-Jam folkedans musik 20:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 26. maj

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Brunch i Folkets Café 10:00 Folkets Hus

man d. 27. maj

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

tir d. 28. maj

Tai Chi med Viggo 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Pop-up legestue for børn 15:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Vinjasa yoga med Pernille 17:45 Folkets Hus - Sportsrummet
Feministisk lige uger / LGBT selvforsvar ulige uger 19:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Free style drum jam med dans 22:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 29. maj

Yoga med Fanny 07:30 Folkets Hus - Sportsrummet
Yin yoga med Laura 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 30. maj

Små stjerner (forældrebørnehave) 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Slow-Jam folkedans musik 20:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 2. jun

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Brunch i Folkets Café 10:00 Folkets Hus

man d. 3. jun

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

tir d. 4. jun

Tai Chi med Viggo 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Pop-up legestue for børn 15:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Vinjasa yoga med Pernille 17:45 Folkets Hus - Sportsrummet
Feministisk lige uger / LGBT selvforsvar ulige uger 19:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Free style drum jam med dans 22:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 5. jun

Yoga med Fanny 07:30 Folkets Hus - Sportsrummet
Yin yoga med Laura 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 6. jun

Små stjerner (forældrebørnehave) 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Slow-Jam folkedans musik 20:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 9. jun

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Brunch i Folkets Café 10:00 Folkets Hus

man d. 10. jun

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

tir d. 11. jun

Tai Chi med Viggo 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Pop-up legestue for børn 15:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Vinjasa yoga med Pernille 17:45 Folkets Hus - Sportsrummet
Feministisk lige uger / LGBT selvforsvar ulige uger 19:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Free style drum jam med dans 22:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 12. jun

Yoga med Fanny 07:30 Folkets Hus - Sportsrummet
Yin yoga med Laura 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 13. jun

Små stjerner (forældrebørnehave) 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Slow-Jam folkedans musik 20:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 16. jun

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Brunch i Folkets Café 10:00 Folkets Hus

man d. 17. jun

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

tir d. 18. jun

Tai Chi med Viggo 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Pop-up legestue for børn 15:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Vinjasa yoga med Pernille 17:45 Folkets Hus - Sportsrummet
Feministisk lige uger / LGBT selvforsvar ulige uger 19:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Free style drum jam med dans 22:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 19. jun

Yoga med Fanny 07:30 Folkets Hus - Sportsrummet
Yin yoga med Laura 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 20. jun

Små stjerner (forældrebørnehave) 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Slow-Jam folkedans musik 20:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 23. jun

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 24. jun

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

tir d. 25. jun

Tai Chi med Viggo 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Pop-up legestue for børn 15:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Vinjasa yoga med Pernille 17:45 Folkets Hus - Sportsrummet
Feministisk lige uger / LGBT selvforsvar ulige uger 19:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Free style drum jam med dans 22:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 26. jun

Yoga med Fanny 07:30 Folkets Hus - Sportsrummet
Yin yoga med Laura 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 27. jun

Små stjerner (forældrebørnehave) 10:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Slow-Jam folkedans musik 20:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 30. jun

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 1. jul

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 7. jul

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 8. jul

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 14. jul

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 15. jul

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 21. jul

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 22. jul

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 28. jul

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 29. jul

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 4. aug

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 5. aug

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 11. aug

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 12. aug

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 18. aug

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 19. aug

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 25. aug

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 26. aug

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 1. sep

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 2. sep

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 8. sep

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 9. sep

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 15. sep

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 16. sep

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 22. sep

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 23. sep

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 29. sep

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 30. sep

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 6. okt

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 7. okt

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 13. okt

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 14. okt

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 20. okt

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 21. okt

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 27. okt

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 28. okt

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 3. nov

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 4. nov

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 10. nov

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 11. nov

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 17. nov

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 18. nov

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 24. nov

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 25. nov

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 1. dec

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 2. dec

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 8. dec

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 9. dec

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 15. dec

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 16. dec

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 22. dec

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 23. dec

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 29. dec

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 30. dec

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 5. jan

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 6. jan

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 12. jan

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 13. jan

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 19. jan

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 20. jan

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 26. jan

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 27. jan

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 2. feb

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 3. feb

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 9. feb

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 10. feb

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 16. feb

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 17. feb

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 23. feb

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 24. feb

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 1. mar

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 2. mar

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 8. mar

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 9. mar

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 15. mar

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 16. mar

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 22. mar

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 23. mar

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 29. mar

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 30. mar

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 5. apr

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 6. apr

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 12. apr

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 13. apr

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 19. apr

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 20. apr

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 26. apr

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 27. apr

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 3. maj

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 4. maj

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 10. maj

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 11. maj

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 17. maj

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 18. maj

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 24. maj

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 25. maj

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 31. maj

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 1. jun

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 7. jun

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 8. jun

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 14. jun

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 15. jun

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 21. jun

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 22. jun

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 28. jun

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 29. jun

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 5. jul

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 6. jul

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 12. jul

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 13. jul

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 19. jul

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 20. jul

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 26. jul

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 27. jul

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 2. aug

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 3. aug

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 9. aug

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 10. aug

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 16. aug

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 17. aug

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 23. aug

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 24. aug

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 30. aug

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 31. aug

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 6. sep

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 7. sep

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 13. sep

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 14. sep

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 20. sep

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 21. sep

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 27. sep

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 28. sep

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 4. okt

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 5. okt

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 11. okt

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 12. okt

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 18. okt

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 19. okt

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 25. okt

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 26. okt

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 1. nov

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 2. nov

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 8. nov

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 9. nov

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 15. nov

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 16. nov

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 22. nov

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 23. nov

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 29. nov

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 30. nov

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 6. dec

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 7. dec

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 13. dec

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 14. dec

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 20. dec

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 21. dec

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 27. dec

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 28. dec

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 3. jan

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 4. jan

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 10. jan

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 11. jan

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 17. jan

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 18. jan

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 24. jan

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 25. jan

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 31. jan

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 1. feb

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 7. feb

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 8. feb

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 14. feb

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 15. feb

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 21. feb

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 22. feb

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 28. feb

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 1. mar

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 7. mar

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 8. mar

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 14. mar

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 15. mar

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 21. mar

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 22. mar

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 28. mar

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 29. mar

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 4. apr

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 5. apr

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 11. apr

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 12. apr

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 18. apr

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 19. apr

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 25. apr

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 26. apr

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 2. maj

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 3. maj

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 9. maj

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 10. maj

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 16. maj

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 17. maj

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 23. maj

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 24. maj

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 30. maj

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 31. maj

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 6. jun

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 7. jun

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 13. jun

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 14. jun

Taekwon-Do 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 20. jun

Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwon-Do 09:00 Folkets Hus - Sportsrummet