Folkets Hus - Sportsrummet

Stengade 50, 2200, København

Sportsrummet ligger på 3. sal i Folkets Hus.

For mere info om yogaholdet og f.eks. aflysninger se her: https://www.facebook.com/groups/290848337605102/

Tjek også http://www.folketshus.dk/sportsrummet/ for de nyeste opdateringer for hele sportsrummet.

Coming Events

Mon 10. Dec

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

Wed 12. Dec

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Thu 13. Dec

Yoga 08:00 Folkets Hus - Sportsrummet
YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Sun 16. Dec

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

Mon 17. Dec

Yoga 08:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

Wed 19. Dec

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Thu 20. Dec

Yoga 08:00 Folkets Hus - Sportsrummet
YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Sun 23. Dec

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

Mon 24. Dec

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

Wed 26. Dec

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Thu 27. Dec

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Sun 30. Dec

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

Mon 31. Dec

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

Wed 2. Jan

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Thu 3. Jan

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Sun 6. Jan

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

Mon 7. Jan

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

Wed 9. Jan

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Thu 10. Jan

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Sun 13. Jan

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

Mon 14. Jan

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

Wed 16. Jan

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Thu 17. Jan

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Sun 20. Jan

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

Mon 21. Jan

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

Wed 23. Jan

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Thu 24. Jan

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Sun 27. Jan

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

Mon 28. Jan

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

Wed 30. Jan

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Thu 31. Jan

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Sun 3. Feb

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

Mon 4. Feb

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

Wed 6. Feb

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Thu 7. Feb

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Sun 10. Feb

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

Mon 11. Feb

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

Wed 13. Feb

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Thu 14. Feb

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Sun 17. Feb

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

Mon 18. Feb

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

Wed 20. Feb

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Thu 21. Feb

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Sun 24. Feb

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

Mon 25. Feb

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

Wed 27. Feb

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Thu 28. Feb

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Sun 3. Mar

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

Mon 4. Mar

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

Wed 6. Mar

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Thu 7. Mar

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

Sun 10. Mar

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

Mon 11. Mar

Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet