Folkets Hus - Sportsrummet

Stengade 50, 2200, København

Sportsrummet ligger på 3. sal i Folkets Hus.

For mere info om yogaholdet og f.eks. aflysninger se her: https://www.facebook.com/groups/290848337605102/

Tjek også http://www.folketshus.dk/sportsrummet/ for de nyeste opdateringer for hele sportsrummet.

Kommende events

ons d. 12. dec

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 13. dec

Yoga 08:00 Folkets Hus - Sportsrummet
YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 16. dec

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 17. dec

Yoga 08:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 19. dec

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 20. dec

Yoga 08:00 Folkets Hus - Sportsrummet
YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 23. dec

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 24. dec

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 26. dec

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 27. dec

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 30. dec

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 31. dec

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 2. jan

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 3. jan

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 6. jan

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 7. jan

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 9. jan

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 10. jan

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 13. jan

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 14. jan

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 16. jan

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 17. jan

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 20. jan

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 21. jan

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 23. jan

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 24. jan

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 27. jan

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 28. jan

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 30. jan

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 31. jan

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 3. feb

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 4. feb

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 6. feb

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 7. feb

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 10. feb

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 11. feb

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 13. feb

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 14. feb

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 17. feb

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 18. feb

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 20. feb

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 21. feb

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 24. feb

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 25. feb

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 27. feb

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 28. feb

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 3. mar

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 4. mar

Yin Flow Yoga 17:00 Folkets Hus - Sportsrummet
Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet

ons d. 6. mar

AFROFONKO 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

tor d. 7. mar

YOGA 18:00 Folkets Hus - Sportsrummet

søn d. 10. mar

YOGA 10:15 Folkets Hus - Sportsrummet

man d. 11. mar

Taekwondo 18:30 Folkets Hus - Sportsrummet